The D is for destroy
The E is for enforce
The A is for absolute
The D is for darkness

Květen 2007

Negative love...

31. května 2007 v 20:13
Ty Valo, asi už to video znáte(neva se vsákne:DDD), ale mě strašně rozesmálo(a přitom zas až tak moc vtipný není..:D) Asi mi hrabe, takže se radši vzdálým a ponechám to video bez bližšího komentáře(ono ani žádný nepotřebuje..:DDD)
Enkeli...
p.s občas vážně pochybuju o sexuální orientaci členů negative..ale třeba to bude tak jak řekl Larry(tuším, že to byl on, ale stopro to nevim:DD) "Je to prostě jen vášeň"(nebo něco v tom smyslu..:DDD)

Jussi a Teemu v televiz i:D

31. května 2007 v 19:52 | Enkeli |  Interessant
Tak jsem prolejzala youtube a narazila na tento rozhovor..Sice tomu nerozumim ani kvák, ale to se vsákne..:DD jenom jsem zaregistrovala, že ke konci tam zaznělo něco jako Ville Valo..(by mě zajímalo jak ho zase pomlouvali..:DD)
Já si nemůžu pomoc, ale od začátku rozhovoru jsem se musela tak nějak přiblble usmívat..:DD
Enkeli

Vnus

31. května 2007 v 18:59 | Enkeli |  Sange
Já jen tak, že nemám co dělat,já vím, měla bych se šprtit a psát referáty a podobně, ale na to mě neužije:DD Tak jsem se rozhodla dát vám poslechnout nový singl uniklubi..Vnus
MySpace
Joo ta píseň je dobrá...:DD v podstatě neposlouchám nic jinýho:DDD
tak se zatím mějte dobře a já se jdu učit:((((((
Enkeli

Jo ještě pro Charlotte- tvůj bráška Jussi zatím neodepsal:((( asi by jsi mu měla domluvit, dost mě štve:DD

My vampire heart-procitnutí

30. května 2007 v 15:56
Jasně, takže jsem tu z dalším dílem..:))
enjoy it!
Probudil jsem se. Celé tělo mě bolelo.Měl jsem pocit. že se mi rozkočí hlava.Pomalu jsem si, zesláblými prsty, začal mnout spánky.Avšak bolest nepolevovala Bylo to, jako by se mi tísice malých jehel zapíchávalo do každého kousku těla. Chvilku jsem bez pohnutí ležel a snažil se to nevnímat.Pak jsem otevřel oči a rozhlédl se kolem. Nejspíš jsem přespal u Anny, protože to tu neznám. A navíc si nepamatuji, že bych šel domu.Posadil jsem se. Vedle postele leželo moje oblečení. Naházel jsem to na sebe a podíval se do zrcadla. Prohrábnul jsem si rukou vlasy a na krku se mi odkryly dvě malé, sotva viditelné, červené tečky. Takže se mi to přece jen nezdálo? Rozklepaly se mi ruce a rychle jsem zahnal tu myšlenku, která mě právě napadla. Vykročil jsem ke dveřím na druhé straně pokoje. Otevřel jsem je a vešel do další místnosti.
Nejspíš to byla kuchyň. Byla malá a skromně zařízená, ale hezká. Na druhé straně seděla Anna. "Šlo to rychle." prohlásila udiveně , když jsem vešel. "Co šlo rychle?" Nechápavě jsem se na ni podíval a ona se pobaveně zasmála."tvoje přeměna." řekla pouze. Její dětsky modré oči mě upřeně sledovaly a mě začalo svítat. "Ne! Tak to není." zašeptal jsem. To nemohla být pravda, vždyť nic takového neexistuje. Ale v hloubi duše jsem věděl, že to pravda je.Přikývla. "To není možné!!" můj hlas přešel z šepotu do řevu. Tohle je naprosto nemožné. "Proč?!" vypálil jsem na ní. Sklonila hlavu a podívala se do země. Když se její oči opět podívaly na mě, byly plny smutku a bolesti. "Protože tě miluji. Víš, kdyby jsi zůstal člověkem nemohla bych být s tebou..." Hlas se jí zlomil. Nebyl jsem schopný slova. Ale měla si o tom se mnou aspoň promluvit. "Já vím, měla jsem ti to říct." zašeptala, spíš jen tak pro sebe."Chci být chvilku sám." Oznámil jsem jí a odešel. Za sebou jsem slyšel jen:" Ville, počkej!"
Tak se mějte, já letím na keramiku...:)
Enkeli

My vampire heart-začátek konce

29. května 2007 v 19:51
Hmm tak jsem stvořila další příběh...
doufám, že se vám to bude aspoň trošičku líbit...


Začíná se to pořádně rozjíždět. Čas bych tipoval tak na půl dvanáctou večer. Ale po tom, co jsem do sebe naházel, jsi vůbec nejsem jistý. Skoro každý v baru, až na čestné vyjímky je na mol. Já pochopitelně nejsem vyjímka. Spousta lidí tančí, no tančí, spíš se jen pokoušejí o tanec. Každou chvilku se někdo válí po zemi. S Annou-mojí novou přítelkyní, též tančíme. Zrovna hrají nějakou pomalou. Jsme na sobě natisknutí, ale skoro si podrážíme nohy.
"Půjdeš ke mě?" zašeptala mi do ucha. Zatočila se mi hlava(jen nevím jestli to bylo alkoholem nebo její krásnou, sladkou vůní) Přikývl jsem a tak mě vzala za ruku a vedla ke dveřím. Kousek od východu se těsně přede mnou natáhl nějaký tanečník a já ho málem na zem doprovodil. Naštěstí jsem to ustál.
Dovedla mě až k bytu. Cesta byla více méně v pohodě. Jen jsem se divil, že i když toho Anna vypila stejně jako já, šla naprosto v pořádku, bez jediného zavrávorání, upadnutí a podobně.
Pozoroval jsem ji jak odemykala dveře. Její vlasy házeli ve slabém světle lampy lehké odlesky. Pohladil jsem ji po nich. Pozvala mě dál. Vešel jsem a Anna mě objala a začala líbat. Nebránil jsem se a za chvíli jsem ucítil její jazyk ve své puse. Zavřel jsem oči. Od úst se pomalu přesunovala dolů ke krku. Zarazila se, já otevřel oči a v tom samém okamžiku jsem ucítil ostrou bolest.
Pokračování, jen když budete chtít....
Enkeli:)

finnbands-supeer stránky:)

29. května 2007 v 19:30 | Enkeli |  Interessant
Při svém brouzdání po netu jsem objevila super stránky věnované pouze finským skupinám:DD
finnbands.com
najdete tam toho vážně hodně, kromě historií skupin třeba také rozhovory, fotky, videa a termíny koncertů:DD

Enkeli

p.s přiznávám se bez mučení, že většinu těch skupin neznám...:(

Promo fotky :D

29. května 2007 v 18:54 | Enkeli |  Interessant
tak jo máme tu nové promo fotky uniklubi..troufám si tvrdit, že jsou velmi povedené:D zvláště ta první:)
beru zpět to když jsem prohlásila, že Jussi vypadá divně:D
jenom škoda, že Janne je tak vzádu..:(
proč jim je blbě vidět do obličeje?:(
ale povedená fotka:D
a nakonec ta "stará známá"...:DD
tak se zatim mějte:DD já jse du vrhnout na napoleona bonaparteho..:((((
enkeli:)

rychlá spojka:(

28. května 2007 v 17:53 Enkeli
Ahoj lidičkové...nelekejte se, sice jsem teď moc články nepřibývaly, ale hodlám to napravit(sice to dost dobře neni možné, ale to se vsákne..:DD)
takže, v pátek jsme se fotili..no prostě nejsem fotogenická. Ale, aby toho nebylo málo, měla jsem to s kámoškou celý organizovat. No organizovat..v podstatě jo. Dělaly jsme tam, jak to fotograf nazýval rychlé spojky. Nejdřív jsem si říkala jo to bude sranda.. velký kulový sranda. Poté co jsem vyšla schody pětkrát vyběhla schody nahoru a dolu zjistila jsem, že to až taková sranda nebude. Takhle jsme lítali skoro 6 hodin!!!! Chudáček malej(já!) A ještě ke všemu byl ten fotograf příšerně nepříjemnej. Nejdřív jsme mu ty třídy vodily moc rychle pak moc pomalu. Taky se pohádal s učitelkou a kámošku seřval za to, že svačila(měly jsme velkou přestávku)Fakt zabít a zašlapat do země...:))
Takže na fotce jsem zpocená, rozcuchaná a prostě celá hnusná...:(( no, ale jak jinak..to je u mě normální:D
jenom tak co práce rychlé spojky obnáší: Musely jsme fotografovi být nápomocné když něco potřeboval a měly jsme mu vodit třídy, které se měli fotit...takže "děsná" zábava:(((
Enkeli
p.s až ta fotka bude hotová, možná jí sem hodim:DDD

Lucerna..

22. května 2007 v 18:01 Enkeli
Heh..Včera jsme byli ze třídou v Národním divadle na Lucerně. No jak jen to říci..Prostě a jednoduše..nelíbilo se mi to. Děj jako takovej nebyl vůbec špatný, ale ty herci..celkem děs. I když je pravda, že třeba takový Postránecký a ještě jeden(nevim jak se jmenuje, ale hrál vodníka) neměli chybu. Asi po takový půlhodince už jsem pomalu přestávala vnímat(no dobře vnímala jsem toho dotyčnýho co seděl přede mnou..ale to je detail:DD), takže pro mě přestávka byla něco jako vysvobození. Celý představení trvalo zhruba dvě a půl hodiny, aspoň jsem si odpočinula.:DD
Sraz jsme měli v 18:00 před "mekáčem"(no jo, kluci..). Nasedli jsme na autobus směr Palmovka a pak na metro směr Národní třída. Na místě jsme byli asi za půl hoďky a tak jsme si šli sednou do KFC(jako by klukům nestačil mekáč)Představení začínalo v 19:00 a končilo zhruba v půl desátý. Domu jsem se dostala asi tak v jedenáct. Už si nikdy v živoitě nevezmu společenský oblečení...málem jsem se zabila na podpatcích(jo já vím..střevo:DD)
Enkeli

info:D

20. května 2007 v 16:00
Předem se omlouvám, ale trochu vykrádám Takmari...
1988-vznikl jakýsi předchůdce Sentenced..Deformity
v roce 1989 se přejmenovali na Sentenced a změnili sestavu ve skupině-Mika Tenkula(zpěv, kytara), Sami Lopakka(kytara), Vesa Ranta(bicí) Lari Kylmänen(baskytara)
vznikly dvě dema a to- When Death Join Us v roce 1990 a Rotting Ways to Misery v roce 1991
v r. 1991 nahradil Taneli Jarva Lariho Kylmänena a Sentenced nahráli debutové album Shadows of the Past
na jaře 1993 nahráli EP The Trooper a druhé album North From Here; Jarva se ujal zpěvu.
v roce 1995 vyšlo jejich průlomové album Amok, které fanoušci i kritika označili za jejich nejlepší. Jejich hudba, narozdíl od předchozí tvorby, zněla pomaleji a byla více melodická. Klipem doplnili píseň Nepenthe a kapela se vydala na turné. Na podzim vydali EP Love&Death; Jarva skupinu opustil.
1996- zpěvákem se stal Ville Laihiala a v Německu nahráli další album-Down. Ke skuúpině se přidal nový baskytarista Sami Kukkohovi.
v roce 1998 vydali další album Frozen a o rok později jeho speciální verzi.
2000-album Crimson a Song Killing me Killing you(můj milovaný:D)
o dva roky později vydali album Cold White Light a song No One There
2005- skupina oznámila vydání posledního alba-The Funeral Album; konalo se spoustu rozlučkových koncertů a jejich poslední se odehrál v jejich rodném měsrě Oulu
v roce 2006 však ještě vydali DVD Buried Alive
tak toto je nějaké info o Sentenced...
Enkeli

stránky:)

20. května 2007 v 15:13
Já jenom, pokud by jste chtěli zjistit něco o Arim....přeložila bych vám to, ale moje angličtina a finština..no radši nic..
Takže to máte aspoň pomocí odkazů..:)
Tak chopte se znalostí finštiny a angličtiny a překládejte:DDD
Enkeli

kdo to vlastně je??

19. května 2007 v 21:03
Ari je vítězem soutěže Idols(to je něco jako u nás Suprstár)
Tak a nějaké to info o Arim...nečekejte nic extra, už jste si asi všimli jak jsem na tom já a cizí jazyky..:) takže za tyhle informace, pokud jsou špatně, mě lidi prosím nezmlaťte..:)
Ari Mikael Koivunen se narodil 7.6.1984(tedy je mu 22 let) Poslouchá Iron Maiden, Rainbow, Deep Purple, Dio, Helloween, Profane Omen.
Před vstupem do Idols se zúčastnil finského karaoke mistrovství v roce 2005 a v tom samém roce se umístil třetí ve Světovém karaoke mistrovství. 30. května 2007 by měla vyjít jeho debutová deska Fuel for the fire. První song z desky, hear my call, vyšel 11.května.
enkeli

ŠVP-Šíleně Velká Pakárna

19. května 2007 v 18:00 Enkeli
Ahoj lidové, tak jsem se vám v pořádku(no skoro v pořádku) vrátila.
Tak co, myslíte, že vás nebude nudit vyprávění o tom jak jsem se měla? No doufejte, že ne protože jdu vyprávěti...
Nevim, proč se nemůžu zbavit dojmu, že mám prostě letos smůlu. Nejdřív přijedu o tři dny později a pak poslední dva dny(čtvrtek a středu) proležim na marodce, protože mě bolelo v krku a měla jsem zvýšenou teplotu (nejvíc 37,5). Ale zase tam byla(i na ŠVP i na marodce) psina. Místo abychom se z ostatníma holkama léčily, tak jsme si hráli na dopravní prostředky(myslim, že kdyby jste viděli jak ta jedna(jméno vám stejně nic neřekne) předváděla autobus, tak vás to zaručeně položí smíchy pod stůlXD). Nebo jsme taky odpočítávali(no dobře já jsem odpočítávala) čas kdy ve Finsku budou mít oběd(chudák holky, asi ze mě byli na mrtvici).
Ale tak co se dělo pokud jsem neležela na marodce...V sobotu jsme měli celo den(n)í výlet. Nejdřív jsme zajeli do přírodní rezervace SOOS v Chebu. No upřímně, za 150 korun jsem od toho čekala víc(vlastně 200 protože jsem se s kámoškou vsadila o to, že tam budou mít soby:DD). Po Chebu jsme zajeli do Františkovejch lázní, nedoporučuju mít místní prameny, málem jsem se neudržela a hodila šavli. No, ani se nedivim, kelímek(pochopitelně i s blivajzem) za dvě koruny...určitě to bylo zkažený. Ale měli tam naprosto stejnej šátek jako má sir christus, ale byl "trošičku" dražší. No, ale šáhla na Frantíka..:DDD
V neděli se v podstatě nic zajímavýho nedělo. V pondělí taky nic moc, akorát večer byla něco jako diskotéka, ale vážně ode mě nečekejte nějaký vyprávění typu, že jsem tancovala s každym klukem atd. Na všechno mám dost(skoro na všechno) odvahy, ale pokud se to týká opačného pohlaví jsem v koncích..No celá já..Večer byla dobrá bouřka..kámoška byla podělaná strachy a já se slušně bavila, nakonec jsme zalezly vedle na pokoj k deváťačkám, který taky dobře hysterčily.:DD
V úterý mi začalo bejt zle a tak jsem si skočila po večeři na marodku..no a jak to dopadlo asi tušíte pokud jste četli začátek článku..nechala si mě tam(teda ještě před tim mě poslala si zbalit věci)
V pátek jsme odjeli(no asi s dvou hodinovym spožděním, ale tak co..hodina sem, hodina tam:DD)
Já nevím, moje pocity jsou smíšený. Vychovatelé byli v pohodě a moc(vlastně vůbec) jsme se neučili, což je velký plus:D ale zas na druhou stranu jsme mohli hrát zábavnější hry(sice každej den byl zaměřený na nějaký téma..třeba sex, drogy, rasismus, mezilidský vztahy apod.(to bylo fajn) ale ty hry k tomu, byli celkem nudný)
Upřímně obdivuju holky co se mnou byly na pokoji, protože trpěli moje záchvaty šílenství a nezbláznily se z toho(a zato jim patří i můj dík)
Doufám, že se vám po mě pořádně stýskalo:DDD
moikka
Enkeli xD

šťastná jak blecha jsem, co v kožichu mi sedí:DD

11. května 2007 v 12:30 Enkeli
Jsem happy lidi!!! nemám blechy(dobře no tak vši) a to znamená, že pojedu na školu v přírodě.!! Asi mi z toho hráblo, ale jsem dokonale šťastná. To by bylo, aby mi v tý hlavě ty potvory zůstaly, vždyť mi to máma z tý hlavy vybírala víc jak 4 hodiny(já vím jsem chudák) a pak to začala brát nůžkama, tudíž mám vlasy zhruba o 5 centimetrů kratší. Táta tvrdí, že když si je pořádně nageluju budu vypadat jako nepovedenej punker(dík za podporu tati..:D)
Jo takže odjíždím zítra ráno a vracíme se v pátek dopoledne(já jenom kdyby to někoho zajímalo)
Jinak, na blogu proběhne(a proběhlo pár změn). Zrušila jsem rubriky emo a goth(a vůbec mě to nemrzí) původně jsem taky plánovala zrušit rubriku My chemical romance, protože už mě nebaví o nich shánět informace a podobně. Ale od toho jsem nakonec upustila, jenom tam asi nebudou přibývat články.
Pak taky hodlám založit nové rubriky a to senteced(začíná se mi to líbit čím dál víc) a ari koivunen. Timhle finem mě nakazila Karoleenka a musim přiznat, že je opravdu dobrej..asi jsem se zbláznila do songu Fullmoon. Ale to vše až po švp.

enkeli

Růžové prasátko jménem Sir Christus

11. května 2007 v 11:12 | Enkeli |  Elskede
Takže něco málo o našem milovaném kytaristovi siru Christusovi...
Christus, neboli Jukka Kristian Mikonen, se narodil 16.5. 1979 ve znamení býka. Kouká se na vás modro-zelenýma kukadlama a vy ho můžete pohladit po...Cristusi jaký máš vlasy?..no tuším, že přírodní barva je hnědá(ale tu ne něm nehledejte..ono je to jak chameleon) Jinak se na vás dívá z výšky 180 centimetrů. Když by jste s nim šly do baru pravděpodobně by si dal pivo nebo absinth. Do kina by šel na Masku nebo Monty Pythona. Zahrál by vám Until you´re mine, protože to je jeho oblíbená písnička od Negative. Jeho idolové jsou Jimmi Hendrix, Zakk Wilde a Andy McCoy. Mimochodem, jeho poznávací značka je růžová barva a trošku výstřední image..
ještě k té poznávací značce..píše jako prase..
negative-love.de
a ještě pár fotek aby jste neřeklo..:))
no tak Chrisi..nebuď labuť a dej mi taky pusu..:D
co dodat? snad jen..hezká náušnice Chrisi..
a nakonec ta, podle mě, nejlepší....
já si nemůžu pomoc, ale tahle mě dostává...mimochodem takový to na tom šátku připíchnutý na tom šátku je děsně roztomilý...:)
Enkeli

Blonďaté pako jménem Jonne Aaron - něco málo o něm:D

11. května 2007 v 10:41 | Enkeli |  Elskede
nejdříve fotky...
v obleku poprvé...:))a ne naposled...)
v obleku po druhé...:)) jenom by mě zajímalo co je to za akci..všichni jsou takový vyšňořený..nadpis u toho byl Hämeen Sanomat, tak nevim...tak mě napadá návštěva u prezidentky..no, ale moje úvahy radši nebrat vážněXD
tak a nějaké to info ne?:D

Takže Jonne Aaron,celým jménem Jonne Aaron Liimatainen, se narodil 30.8.(tudíž ve znamení panny) 1983. Pokud se mu podíváte do očí zjistíte, že jsou modré a když se podíváte na vlasy dostanete se k nejspíš k tomu, že je to blonďák. Pokud si ho ho změříte a zvážite tak zjistíte, že měří 178cm a váží 59kg(nj já tvrdim, že je vyhublej..). Jinak když ho pozvete na večeři, tak si určitě rád dá čínu nebo nějakou italskou specialitu. A rád se napije vody nebo kávy. Ovšem počítejte s tím, že přijde pozdě, protože to je jeho zlozvyk.Pokuď by jste ho nechtěli na večeři pozvat možná by se rád podíval v televizi na Goodfellas(tak to netušim jestli se to taky překládá, teda ani mě nenapadá co je to za film..)Jinak jeho idol je Dave Lindholm a jeho nejoblíbenější vlastní písnička je Still alive..
ale pozor ten člověk(ač to třeba tak nevypadá) je trošičku blázen:)))

negative-love.de
tohle si přeberte jak chcete..jsem líná to luštit..:DD
Enkeli

Rozvrh hodin :D

10. května 2007 v 14:03 | Enkeli |  Interessant
Taková blbůstka nalezená u circle
užitečná věcička ne?:DD pokocháte se pohledem na HIM a ještě se naučíte dny ve finštině:DD
Enkeli

fotek není nikdy dost:DD

10. května 2007 v 12:58
Jo tak jsem(aspoň z části) projela buzznet a zde je výsledek:))
roztomilá fotka..ehm tváří se theon taky jinak než divně a nebo sexy??
vždyť to řikám, že se neumí tvářit normálně...:)) mimochodem Vivie..už ti někdo řekl, že jsi neuvěřitelně sexy??
tak nevim na kterém místě bych byla radši..:))
chudák Theo...no tak kluci tohle se dělá??:DD
nemáte ještě místo??? já že bych si přisedla..:)
z anyone anymore..
a pohromadě..teda Vivie nic proti, ale bez šátku by to možná bylo lepší..:)
roztomilá fotka..XD
vidíte? já to říkala, že se Theon neumí tvářit normálně...
proč mě tahle fotka dostává do kolen? beru zpět větu, že se Theon neumí tvářit normálně..
Julian: Theon je nyní určitě mrzutý, ale já mám taky migrénu.
Theon: Já mám pořád jen smůlu s typem. Nejdřív mě nechce Vivian a teď ani Julian.(já bych tě brala.Všema dvaceti:DD)
Jinak hezký "válečný" pomalování Theo..že by jste si hráli na Indiány??:DD
Tak toť prozatím vše...

Enkeli

guns´ n´ roses-mp3

9. května 2007 v 15:53
Objevila jsem naprosto úžasnou stránku s mptrojkama od gnr
je jich tam...no strašně moc, počítat to radši ani nebudu...:))
mp3-bank.com

Enkeli

asi se uškrábu vztekem...

9. května 2007 v 15:44 Enkeli
Mám vztek! Ne já nemám vztek já hodně velkej vztek. Tsss před chvílí mi volal kámoš(no dobře před hodně velkou chvílí) mi volal. Jo sice mi to trochu zvedlo náladu, ale i tak jsem nasraná. To neni fér!!! Proč si všichni jedou užívat a já musim trčet doma?!Jasně, mohlo se to stát každýmu, ale muselo se to stát zrovna mě! Nenávidim zástupkyni. Nenávidim sebe(jo až takhle daleko jsem to dotáhla)! Můj ty Valo, to se nedá!!!
A ještě ke všemu to svědí! Hmmm teď mi tak došlo, že ty co nečetly předchozí článek nevědí o co jde..mám blechy..Do haj*lu to je tak nespravedlivý....
no nic....jdu se škrábat....

zablešená Enkeli

p.s: panebože(ee valo) já jsem už jak náš pes...:)